Dřevostavby Čertner

Ostatní

Roubenky

Rozhledna Eliška

 

Rozhledna Eliška


 

https://www.youtube.com/watch?v=0n7jWxuTRqU

 

 

img 1219 resize

img 1447 resize

img 1491 resize

img 1493 resize

gopr3598

img 1555 resize

Sruby

Sruby a roubenky, altány a pergoly

 V oblasti výroby a montáže srubových domů a roubenek, máme více jak destiletou praxi, to nám dává možnost realizace čehokoli, co se masivního dřeva týče. Provádíme stavby srubových a roubených domů pro celoroční, rekreační a komerční využití, dále realizujeme stavby chat, přístavků, přístřešků, garáží, pergol a mnoho dalších.

Roubenka Velká Úpa2

Kvalita a solidnost

Garantujeme kvalitu, solidnost a spokojenost investora. Stavět sruby a roubenky nás baví, proto vývoji a zdokonalování technik výroby a montáže věnujeme maximum času a pozornosti. Vzorem nám jsou mistři v oboru z USA, Kanady, Nového Zélandu ale i u nás a na Slovensku, kde čerpáme inspiraci.

Spokojenost investora je naším hlavním cílem. Investor by měl mít kladný vztah ke dřevu jako celku a počítat i s jeho neduhy jako je např. sesychání, kroucení, praskání atd. Je dobré si zjistit co nejvíce informací ze všech možných zdrojů. Ke každému projektu přistupujeme individuálně.

Velká Úpa

Podle Vašich představ

Vaši stavbu jsme schopni realizovat podle vašeho projektu, návrhu nebo představy,do kterého méně či více zasáhneme a poupravíme ho pro technické a funkční nároky stavby, nebo vám vaši stavbu vyprojektujeme sami podle vašich představ. Investor si může vybrat rozsah provedených prací od samotného obvodu stavby se stropními trámy, hrubou stavbu až po realizaci stavby na klíč.

 

sašakol

Dostavba terasy Buková

 

 

 

Fond Vysočiny